oy!
 • Kapsamlı şablon galerisi
 • Güçlü e-Ticaret planı
 • Para için büyük değer
8.7 Iyi
Kullanım kolaylığı
70% Complete
Tasarım Esnekliği 7/10

Flazio

Flazio'nun oluşturulması, bir İtalyan erkek kardeş ve kız kardeş ikilisi Elisa ve Flavio Fazio tarafından düşünülmüştü. Flavio ve Fazio adlarının bir karışımı olan web sitesi üreticisi, piyasada bulunan birçok DIY programından biridir.

2012 yılının kuruluşu, dokümantasyon, web seminerleri ve çevrimiçi canlı yayın yoluyla eğitime erişilebilir hale getirildi.

Flazio Hakkında Ayrıntılı Bilgi

 • Ücretsiz veya uygun bir fiyatla almanızı sağlayan kullanıcı dostu web sitesi oluşturma
 • Çok özelleştirilebilir ve esnek düzen
 • Flazio kullanılarak oluşturulan web siteleri, arama motorları için optimize edilmiştir

Başparmak havaya

 • Sezgisel WYSIWYG editörü
 • Çok çeşitli duyarlı hazır şablonlar
 • Profesyonel paket için yüksek değer ve kolay ödeme

Başparmak Aşağı

 • Ücretsiz site URL yapısı bakmak hoş değil
 • Bazı site içeriği varsayılan olarak İtalyanca’dır ve bazı kullanıcıların kafasını karıştırır.
 • Ücretsiz sürümde istatistik, e-ticaret veya blog yok

Kullanıcı deneyimi

Flazio ile kurmak çok basittir. İşlem sadece birkaç tıklamayla sürüyor ve her şey başlangıçtan itibaren net.
Kayıt olmak, tüm kullanıcılar otomatik olarak ücretsiz sürümü otomatik olarak başlatırken kaygısız hale getirilir. Flazio'nun tek ihtiyacı bir e-posta ve şifre. Bunu yaptıktan sonra, hesabınızı oluşturdunuz!

Ardından, iş türüne göre değişen kategoriler halinde düzenlenmiş şablonunuzu etkinleştirebilirsiniz. Bu, 'web sitesi şablonu sayfası' başlıklı sayfaya giderek tamamlanabilir.

İki dakikadan daha kısa bir süre içinde kaydolmayı ve düzenlemeyi başarabileceksiniz. Buna ek olarak, acemi veya kademeli öğrenme eğrisi konusunda uzman olsanız bile, herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.

Yalnızca herhangi bir sorunu çözmeniz için sizi doğrudan aramayı teklif eden mükemmel müşteri destek seçenekleri sunmakla kalmaz, kapsamlı bir SSS bölümüne ve kullanışlı video kılavuzlarına sahiptir. Bununla birlikte, SSS’lerin bazıları İngilizce’dir. Bu, İngilizce konuşan kullanıcılar için ideal değildir.

Premium seçenekler

Ücretsiz temel plan veya Premium seçenek dahil olmak üzere ayda 9 € (veya yılda 99 €) olmak üzere iki fiyatlandırma seçeneği vardır. Ücretsiz seçenek mükemmel olsa da - iki ana dezavantajı var:


URL düzeni, profesyonel bir ortamda biraz çirkin ve pratik değildir. Ayrıca, ücretsiz sitelerinde this Bu siteyi beğendiniz mi? Burada, sitenin köşesinde yüzen bir tane daha yapabilirsiniz. Bir kullanıcı olarak kapatabilirsiniz, ancak ücretsiz bir site kullandığınızı açıkça belirtir. Aynı zamanda bir e-Ticaret seçeneği sunmuyor.

Ücretsiz sitedeki özellikler avantajlıdır (reklam geliri hizmetiyle ödeme alma yeteneği dahil). Ancak, URL biçimi ve izinsiz reklamlar, profesyonel bir hizmet olarak önerilmesini zorlaştırır.

Ancak, Premium seçeneği harika değer. Ayda 9 € (veya yıl başına 99 €) karşılığında, e-Ticaret, blog, web istatistikleri, SEO, özel bir .com alanı, 5 gb e-posta, sınırsız sunucu depolama alanı ve çok daha fazlası gibi premium hizmetlerini alacaksınız. Kullanabileceğin her şey bu. Yalnızca bazı işletme kullanıcıları için sorun teşkil edebilecek bir .com etki alanı sunarlar, ancak buradaki merhemdeki tek gerçek sinek budur.

Primin ekonomik bir fiyattaki tüm faydalarıyla, sitelerinde profesyonellik konusunda ciddi olan insanlar için ücretsiz sürümü anlamsız kılıyor.

Özellikleri ve araçları

Şablonlar

Site, tüm mobil yanıt veren geniş bir tema yelpazesine sahiptir. Temaların hepsi çeşitlidir ve böyle yerlerde bulunmayan bir bireysellik duygusu vardır.

Tüm siteler önceden yüklenmiş hazır fotoğraflar ile birlikte gelir, bu da harika bir dokunuş. Her tema, "Sayfalar" sayfasındaki bir düğmeye basarak başlatılabilen bir 404 Sayfa veya Yapım Aşamasında öğe sunar.
 
tüm

Buraya oraya serpiştirilmiş küçük İtalyan parçalarının üstesinden gelebilirseniz, Flazio sizin için DIY web kurucusudur - premium seçeneği seçtiğiniz sürece.

Ücretsiz servis yeterlidir, ancak kullanılamayan URL yapısı, e-Ticaret seçeneklerinin eksikliği ve reklamların fazlalığı söz konusu olduğunda yetersiz kalmaktadır.

Birinci sınıf hizmet, herhangi bir web sitesi oluşturma hizmetine benzer, ancak şunları içeren doyurucu bir seçim seçeneğine sahip olduğu söylenir: uygulamalar, web öğeleri, harika bir düzenleyici, özel alanlar, görsel olarak ilginç temaların geniş kapsamı ve onu getiren karmaşık tasarım online olmak isteyen herhangi bir işletme için ölçeğin en üstüne.