oy!
 • Benzersiz AI araçları
 • Pürüzsüz, sezgisel arayüz
 • Ücretsiz, Premium ve eCom
8.7 Iyi
Kullanım kolaylığı
70% Complete
Tasarım Esnekliği 7/10

Zyro

Zyro, Hostinger'dan yeni başlayanlar için pazarlanan yepyeni bir web sitesi üreticisidir. Ocak 2020'de piyasaya sürülen Zyro, güzel özel web siteleri ve çevrimiçi mağazalar tasarlamayı bir esinti haline getiren son derece kullanıcı dostu bir yapımcıdır. Bu, AI araçları - AI Writer, AI Heatmap ve logo oluşturma aracı - interaktif bir sürükle ve bırak editörü, görüntü kütüphanesi ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ilginç ve benzersiz özelliklerle mümkün olur.

Zyro Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Hostinger ile uyumlu olan Zyro, etkileyici özelliklere sahip düşük fiyatlı planlar sunuyor. Ve ücretsiz plan parmağınızı sallayacak bir şey değildir. İspanyolca, Portekizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Vietnamca, Türkçe ve Endonezyaca dahil olmak üzere on beş dilde kullanılabilir.

Başparmak havaya

 • Etkileyici e-Ticaret işlevselliği
 • Harika fiyat
 • AI araçları
 • Basit sürükle ve bırak düzenleyici
 • Logo yapımcısı dahil

Başparmak Aşağı

 • Bazı özelliklerin eksik olması
 • Sınırlı şablon kütüphanesi
 • Şablonlar değiştirilemiyor

Kullanıcı deneyimi

Zyro, web sitesi oluşturma süreci boyunca maksimum basitlik için tasarlanmıştır. Daha önce bir web sitesi oluşturucu kullanmadıysanız ve çok karmaşık bir şey aramıyorsanız, bu harika bir seçenektir. Zyro, birçok inşaatçı gibi, kodlama bilgisi gerektirmez. Sitenizin tasarımını ve işlevselliğini etkileyen seçimler yapmak için HTML veya CSS şifresini çözmek zorunda kalmazsınız - bunun yerine basit bir arayüz, özelleştirme için basit bir sürükle ve bırak editörü ve her türlü yararlı AI elde edersiniz araçlar.


Çevrimiçi bir mağaza oluşturuyorsanız, Zyro'nun e-Ticaret planları ihtiyacınız olan her şeyi içerir: 70'ten fazla ödeme ağ geçidi, indirim kodları, e-posta bildirimleri, sipariş takibi, ürün satmak için birçok seçenek ve diğer e-Ticaret platformlarıyla entegrasyon (Instagram, Facebook ve Amazon).
Zyro’nun 7/24 müşteri destek ekibine çevrimiçi sohbet yoluyla ulaşılabilir. Sohbet kutusuna terimler veya sorular yazarak platformun destek veritabanına erişebilir veya bir insan temsilciden destek isteyebilirsiniz. Destek yalnızca hesap sahipleri (ücretsiz veya Premium) tarafından kullanılabilir, bu nedenle sohbete erişmek için oturum açtığınızdan emin olun. Destek e-postasına da soru gönderebilirsiniz.

Premium seçenekler

Zyro birkaç farklı plan sunuyor. Premium planların önemsizine girmeden önce, ücretsiz planı öneriyoruz. Tümü kredi kartı bilgilerinizi sormadan 500 MB depolama alanı ve aylık veri aktarımı içerir (ücretsiz siteler Zyro reklamları görüntülese de). Bu, çok fazla depolama alanı veya özelleştirme olmadan temel web siteleri arayan işletmeler ve bireyler için sağlam bir seçenektir. Prim planlarında:

-Basic - (1,99 $ / ay) Bu, kişisel markalar için küçük web siteleri başlatmak isteyen kullanıcılar için harika bir plan. URL favicon'unuzu özelleştirebilir, kendi alan adınızı bağlayabilir ve ayrıca 3 GB bant genişliği, 1 GB depolama alanı ve tüm Zyro reklamları kaldırılır.

-Uleashed - (3,49 $ / ay) Küçük işletmeler için tasarlanmış, bazı genişletilmiş yetenekleri var. Unleashed, Temel paketteki her şeyin yanı sıra Google Analytics, Facebook Messenger’ın canlı sohbeti ve ilk yıl için ücretsiz alan adı, ziyaretçi yeniden pazarlama araçları ve Facebook pikseli reklam kampanyaları için ekleme seçeneği ile entegrasyon içerir.

-eCommerce - ($ 14.99 / ay) İşte işlerin ciddileştiği yer. Zyro, çevrimiçi satış yapmak isteyen şirketler için bir dizi gelişmiş özellik sunar. İşlem ücreti olmadan çevrimiçi ödeme alabilir, 100'e kadar ürün satabilir, e-posta bildirimleri gönderebilir ve indirimleri tanıtabilir, siparişleri takip edebilir, envantere, gönderim ve vergi yönetimi araçlarına erişebilir ve en popüler ödeme seçeneklerinin tümünü sunabilirsiniz.

-E-ticaret + ($ 21,99 / ay) Geleneksel bir e-Ticaret planında yer alan her şeye ek olarak, e-Ticaret + kullanıcıların Facebook'tan sınırsız ürün satmasına, terk edilmiş sepet kurtarma e-posta kampanyaları başlatmasına, sitenizi birden çok dilde görüntülemesine ve birden çok platformda satmasına olanak tanır ve Instagram'dan Amazon'a.
Tüm Zyro Premium planları 30 günlük para iade garantisi ve ücretsiz hosting içerir.

Özellikleri ve araçları

Zyro, 2020 yılında AI araçlarından e-Ticaret platformuna, artan sosyal entegrasyona ve logo oluşturma aracına kadar öne çıkan özellikler ile yeniden hizmete girdi.


AI araçları arasında, aslında profesyonel web sitesi kopyası oluşturan AI Writer bulunmaktadır. Tabii ki, bu metnin muhtemelen değiştirilmesi gerekecek, ancak yeni başlayanlara (ve daha deneyimli kullanıcılara) bir web sitesinin her bölümü için ne tür bir metin olabileceği konusunda bir fikir vermenize yardımcı olabilir. Kullanımı çok kolay değil, sadece ön ayarlı seçenekler listesinden seçim yapın ve metni oluşturmak ve eklemek için tıklayın.

AI Heatmap başka bir cankurtaran - web sitenizin ziyaretçilerin en çok ilgisini çekebilecek belirli alanlarını gösterir.
Zyro, oluşturucu ile% 100 uyumlu büyük bir fotoğraf ve görüntü havuzuna ücretsiz erişim sağlamak için Unsplash görüntü kitaplığına da bağlanmıştır.

Tüm bu özelliklere ek olarak, Zyro’nun ücretsiz logo üreticisi - genellikle diğer platformlarda ücretli bir hizmet - birkaç dakika içinde profesyonel marka oluşturma materyalleri oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır. Web sitenizde ve sosyal medyada kullanabileceğiniz tam bir markalama kiti içerir.

Sosyal medya entegrasyonu her zamankinden daha önemli - ve Zyro, Google Analytics, Google Etiket Yöneticisi, Hotjar, Facebook Pixel ve Facebook Messenger Live Chat ile entegrasyon sunarak kullanıcılar için geliyor.

Şablonlar

Zyro’nun çekici, mobil cihazlara duyarlı şablonlarından birini seçerek başlayın. Platform, endüstri ve kullanıma göre kategorilere ayrılan düzinelerce ücretsiz şablon ve daha birçok ücretli seçenek sunuyor (Fotoğraf, Ürün Sayfası, Portföy, Başlangıç ​​ve Düğün Davetiyesi gibi). Karar vermeden önce her şablonu çeşitli cihazlarda önizleyebilirsiniz. Bir şablon seçtikten sonra, sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanarak sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz.
Zyro güzel şablonlar sunar, ancak şablon kütüphaneleri yüzlerce seçenek sunan diğer platformlara kıyasla oldukça küçüktür. Bir başka büyük dezavantaj, şablonlar arasında geçiş yapamamanızdır, bu nedenle bir tane seçtikten sonra kilitlenirsiniz.


tüm

Yeni başlayanlara yönelik bir web sitesi üreticisi olarak Zyro harika bir araçtır. Yıldız arayüzü ve benzersiz, güçlü özellikleri ile stressizdir (harika fiyatlardan bahsetmiyorum). Ancak, daha gelişmiş özelleştirme yetenekleri arayan kullanıcılar için Zyro, web sitesi tasarımı ve işlevselliğinin bazı yönleri üzerinde sınırlı kontrol sunar. Premium plan yapmadan önce ücretsiz bir plan hakkında fikir sahibi olmanızı öneririz.